DOPORUČUJÍ NÁS

Naši zákazníci o nás řekli:

Tvorba loga Slevomol Zdeněk Šedivý, Slevomol


Zadání na vytvoření nového loga pro náš slevový agregátor jste vyřešili na jedničku. S rychlostí a kvalitou odvedené práce jsme spokojeni a TopLogo můžeme vřele doporučit.

 

Tvorba loga ps-shop Jan Matyáš, ps-shop


Vřele všem doporučuji tuto společnost. Logo je opravdu profesionální, komunikace bezchybná a pánové jsou velice vstřícní a korektní. V případě dalšího loga nebudu váhat, a obrátím se opět na tento tým odborníků, kteří jsou zároveň špičkou ve svém oboru.

 

Tvorba loga MBS - Multimedial Board Systems Jaroslav Sochůrek, Multimedial Board Systems


Firmu TopLogo jsem si vybral na základě jejich předchozích prací, které se mi velice líbily, jak graficky, tak nápadem. Jednání seriozní a velmi rychlé. Obdržel jsem nespočet návrhů, které byly nápadité a krásné. Kvality práce TopLoga si cením především pro to, že mé zadání nebylo vůbec jednoduché, ale výsledek dopadl naprosto skvěle. Mohu všem jen doporučit.

 

Tvorba loga PDM autosúčiastky Marcel Dlugoš, PDM autosúčiastky


Firma Top Logo nás príjemne prekvapila svojou profesionalitou, je vidno, že tu pracuje tím ľudí, ktorí sa vedia o klienta maximálne postarať a uspokojiť aj požiadavky najnáročnejších.

 

Tvorba loga Brumbambule Lubor Denke, DEDEVE spol. s r.o.


Obrovská spokojenost se společností Top Logo, určitě bylo z čeho vybírat, jejich návrhy byly rozmanité a velmi profesionální. Taktéž velice děkuji za osobní přístup a velice vstřícné jednání a hlavně za trpělivost. Opravdu mohu jen doporučit.

 

Tvorba loga Ranč Bažina Kateřina Bittnerová, Ranč Bažina


Firma Top Logo mě velmi příjemně překvapila. Návrhy byly rychle zpracované a bylo jich hodně. Zdržovala jsem jen já vybíráním. Jednání bylo profesionální. Velmi oceňuji lidský přístup. Tuto firmu mohu jen doporučit.

 

Tvorba loga AGRO Česká Ves Ing. Antonín Straškrába, AGRO Česká Ves, s. r. o.


Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem. Návrhy byly velmi zdařilé, bylo z čeho vybírat. Korekce probíhala dle našich představ.

 

Tvorba loga H&Music Agentura Radek Hnilička Zuzana Pelková, jednatel H&Music Agentura


Děkujeme společnosti Top Logo za profesionální služby, které vedly k vzájemné spokojenosti obou stran. Na základě vlastní zkušenosti jsme velmi uvítali jak osobní přístup, kvalitu a rychlost zpracování naší zadané zakázky právě od této firmy. Vřele tuto společnost doporučujeme všem zákazníkům a firmám, které vyžadují perfektní práci, která je nezvyklá na trhu už jen tím, že pro svoji práci má cit.

 

Tvorba loga MetroMix Martin Hocek, Metromix s.r.o.


Práci společnosti Top Logo bych shrnul jako velmi kvalitní a profesionální. Návrh loga jsem nechával zpracovat již u 2 jiných společností a od oslovených firem jsem dostal, za ještě vyšší finanční obnos, 3 až 5 návrhů, ze kterých jsem si prostě nevybral ani jeden, a byl jsem nucen jim ještě pomoci, a sám si pomalu celé logo skicou navrhnout. U Top Loga jsem zadal pouze název firmy a dostal jsem přes 20 návrhů loga. Pak už bylo z čeho vybírat. Logo jsem si vybral a jsem spokojený, jak s kompletní realizací, tak i s firmou Top Logo.

 

Tvorba loga ZŠ Kořenského Bc. Karolína Růtová, ZŠ Kořenského


Firma Top Logo pro naši školu vytvořila v první fázi více než 20 návrhů log. Velmi oceňuji pohotový a vstřícný přístup k zákazníkovi, poctivost a akceptování připomínek z naší strany a hlavně velkou dávku trpělivosti. S firmou Top Logo jsem byla maximálně spokojena.

 

Tvorba loga Ing. Pavel Sobotka, DROKOS s.r.o.


Pro výběr bylo poskytnuto velké množství kvalitních a kreativních návrhů. Následné úpravy probíhaly rychle a přesně dle požadavku, s profesionální a věcnou radou. S finálním logem a s prací návrhářů jsme velice spokojeni. Na zpracování loga firmy doporučuji Top Logo!

 

Objednat logo Nahoru na stránce Top Logo - doporučují nás

 

Tvorba loga Deluxe Junior Pavla Janků, Deluxe Junior


Firmu Top Logo jsem si vybrala na základě jejich referencí a byla to trefa do černého. Profesionální přístup, rychlé zpracování návrhů podle mých požadavků. Neváhejte vyjádřit své představy, protože v Top Logo Vám naslouchají. Tuto firmu mohu jen a jen doporučit, jsem maximálně spokojená. Děkuji!

 

Tvorba loga ETIshop Oliver Czirák, ETIshop


Boli sme prekvapení rozmanitosťou zaslaných log, z ktorých každé odrážalo jedinečnú myšlienku nášho e-shopu. Vysoká profesionalita, rýchlosť a kreativita spoločnosti Top Logo sa pretavila do našej plnej spokojnosti.

 

Tvorba loga Mad Dog Bistro Prague Filip Bednář, Mad Dog Bistro Prague


S firmou Top Logo a její prací jsme velmi spokojeni. Logo bylo dodáno rychle a velmi se nám líbilo.

 

Tvorba loga SP trading Urszula Živná, SP trading


Rychlý a profesionální přístup. Max. vynaložené úsilí poradit a vyjít vstříc. Děkujeme, rádi se k Vám vrátíme.

 

Tvorba loga Centrum Hina Zuzana Pelková, předseda centrum Hina o.s.


Vstřícnou cestou děkuji studiu Top Logo za krásně odvedenou práci pro naše občanské sdružení. Velmi si vážíme precizního přístupu, rychlostně zpracované objednávky, ale především děkujeme týmu, který vložil do této práce cit a pochopení. Pevně věříme, že děti kterým pomáháme si naši žabičku zapamatují a velmi rádi ji budou nadále vyhledávat.

 

Tvorba loga Detai Cleaning Max Kozlenko, Detai Cleaning


Firma Top Logo nás velmi překvapila, spolupráce byla na profesionální úrovni, návrhy loga byly zpracovány ve velmi krátkém čase. Firmu Top Logo mohu doporučit každému, kdo hledá profesionální společnost s osobním přístupem k zákazníkovi.

 

Tvorba loga Luděk Dočekal, BETAPLAST s.r.o.


Společnost Top Logo mohu vřele doporučit. Jejich práce na zhotovení loga je rychlá a velice profesionální. Všechny 3 návrhy loga byly vysoce profesionálně zpracované. Rovněž jednání a přístup k zákazníkovi je nadstandardní. Top Logo doporučuji každému, kdo chce zaujmout své zákazníky svým firemním logem.

 

Tvorba loga Mgr. Marek Valo, AW-ELEKTRO Solutions s.r.o.


Velká spokojenost s množstvím návrhů, které byly velmi rozmanité a pěkně designově zpracované. Rychlé a vstřícné jednání, kvalitní servis a komunikace.

 

Objednat logo Nahoru na stránce Top Logo - doporučují nás

 

Tvorba loga Jan Syrový, SYDE s.r.o.


Se službami společnosti Top Logo jsem velice spokojený. Oceňuji především rychlou a kvalitní práci při návrhu loga.

 

Tvorba loga Bc. Roman Hudec, MBA, RH Competent


Po společné konzultaci ve firmě jsem se rozhodl pro logo č.1. Musím říci, že rozhodování nebylo jednoduché, zpracování bylo skvělé.

 

Tvorba loga Golfstyl Karel Sloup, PROSPECT COMPANY s.r.o.


Společnost Top Logo mi dokázala, že se dá i za málo peněz dělat hodně muziky. Hned na začátku velké množství návrhů, ze kterých jsme v krátké době vybrali to nejpřijatelnější a to jsme následně vyladili společně k naší velké spokojenosti. Za mě můžu společnost Top Logo jedině doporučit.

 

Tvorba loga Aleš Drobný, Mohawk Hat


Velmi dobrá komunikace, rychlost zpracování a perfektní výsledek, mohu jen doporučit.

 

Tvorba loga John Corness, Siam Spa – Thai Massage


Z loga jsem úplně nadšený a netušil jsem, že může vypadat tak dobře. Lepší výsledek jsem si nemohl přát. Nyní se těším, až ho všichni uvidí venku na nové ceduli.

 

Tvorba loga Michal Ajm, Grape & Cane s.r.o.


Děkuji za profesionální přístup, rychlost a množství dodaných návrhů. Zároveň si cením vstřícnosti a snahy najít řešení pro úspěšnou realizaci zakázky.

 

Objednat logo Nahoru na stránce Top Logo - doporučují nás

 

Tvorba loga PBE SERVICES Ing. Pavel Bubák, PBE SERVICES s.r.o.


U společnosti Top Logo jsme zadali nejen návrh loga, ale také návrhy hlavičkového papíru, razítka a obálek. Všechny služby proběhly naprosto profesionálně, rychle a kvalitně. Služby společnosti Top Logo mohu jen doporučit.

 

Tvorba loga Jaroslav Šeps, Trustdata s.r.o.


Důkladně a v klidu jsem si prostudoval návrhy. Bylo z čeho vybírat. Rozsah i kvalita byla nad očekávání. Nakonec jsem si vybral návrh #24. Děkuji za spolupráci a těším se na další (při tvorbě produktových log).

 

Tvorba loga Maineataman Jan Kozák, MAINEATAMAN


Doporučuji, od objednávky k finálnímu logu za necelé 4 dny, k mé plné spokojenosti.

 

Tvorba loga AMK Bc. Martina Kyselková, ADaKa & MK s.r.o.


Firmu Top Logo můžeme všem doporučit, zakázka byla vyřízena rychle, perfektně, byly zachovány všechny podmínky, které jsme jako firma požadovali. Do týdne jsme disponovali úplně novým logem!!!

 

Tvorba loga Žárovec Mgr. Kateřina Bombíková, Žárovec REALITY s.r.o.


Firma Top Logo pro nás vytvořila při prvotním návrhu přes 30 nabídek, kde všechna zaslaná loga byla originální a bylo dosti náročné zvolit si pouze jedno finální. Na finálním návrhu s námi spolupracovala formou dialogu a veškeré naše připomínky realizovala k plné spokojenosti. Konečná podoba loga je výsledkem příkladné péče o zákazníka, kdy se firma Top Logo snaží plně vyhovět Vašim i ne úplně standardním požadavkům. Spolupráci s touto firmou můžeme pouze doporučit.

 

Tvorba loga ART okna Veronika Vokálková, ARTOKNA s.r.o.


Oceňujeme rychlost, kvalitu zpracování a také profesionální přístup k zákazníkům. Vše za rozumnou cenu, oproti konkurenci. Doporučujeme a děkujeme. Jsme velice spokojeni.

 

Tvorba loga LiveMotive Lubomír Šembera, LiveMotive


Jako hudební kapela LiveMotive jsme dlouho připravovali návrh vlastního loga. Každý z členů měl jinou představu. Začal jsem tedy, jako kapelník, hledat pomoc profesionálů a vybral jsem si firmu Top Logo. Popsal jsem naši představu a dostal jsem v podstatě obratem prvotní návrh s velkým počtem kreativních nápadů. Věděl jsem co chci a firma Top Logo upravila precizně mou představu do finálního stavu. Jsme moc spokojeni a doporučujeme ostatním spolupráci s touto firmou.

 

Objednat logo Nahoru na stránce Top Logo - doporučují nás