Levné logo

Mnoho lidí by chtělo profesionálně zpracované firemní logo ale nejsou ochotni platit horentní sumy grafickým studiím. Chtějí prostě levné logo. Existují i lidé, kteří za každou cenu hledají nejlevnější logo nebo ještě lépe logo zdarma. Takovým požadavkům neumíme vyhovět. Nejsme databanka logotypů ani dobročinný spolek. Za svou práci si necháme adekvátně zaplatit. Nicméně levné logo vám nabídnout umíme. Jak toho docílíme? Pokud máte jasnou představu o vzhledu vašeho loga a potřebujete ho jen graficky ztvárnit do křivek, hodí se pro vás náš balíček BASIC. V rámci tohoto balíčku opravdu pořídíte logo levně. Dostanete 3 návrhy loga na výběr, případně rozkreslíme váš návrh, zmodernizujeme vaše staré logo na nové logo apod.

 

Ukázky levného loga

Levné logo od Top Logo je opravdu jen na úkor kvantity. Tedy dostanete na výběr z menšího počtu návrhů loga. Kvalita zůstává zachována. Na důkaz toho uvádíme několik logotypů navržených v rámci balíčku BASIC:

 

 

Úpravy i pro levné logo

Přesto, že se jedná o nejlevnější logo z našeho portfolia, máte po předložení návrhů loga právo i na úpravy zvoleného loga. Celkem můžete využít až 3 kola revizí, v rámci kterých můžeme upravovat zvolené logo na míru vašim požadavkům.

 

Finalizace loga

Po zvolení finální verze loga, obdržíte toto v profesionální kvalitě, v pěti grafických formátech, vektorových i rastrových.

 

Balíček BASIC Balíček PROFI Balíček TOP